CYSTONE-HIMALAYA - KAMIENIE NERKOWE, INFEKCJE Zobacz większe

CYSTONE HIMALAYA - naturalne leczenie układu moczowego

Producent: HIMALAYAHERBALS

Nowy

Cystone - najniższa cena 27,50zł i darmowa dostawa. Cystone to ziołowy preparatem, utrzymujący nerki i drogi moczowe w stanie optymalnej sprawności.

 

CYSTONE HIMALAYA - naturalne leczenie układu moczowego

Więcej szczegółów

Cena: 26,50 zł

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
5 10% Do 13,25 zł
10 7,00 zł Do 70,00 zł

Więcej informacji O PRODUKCIE

Cystone to jeden najpopularniejszych produktów leczniczych firmy Himalaya - znanego producenta naturalnych preparatów ziołowych. Unikalna mieszanka soków, proszków i wyciągu z dziewięciu roślin w postaci kapsułek jest skutecznym środkiem naturalnie leczącym dolegliwości układu moczowego

 

Cystone jest szczególnie polecany w problemach związanych z kamicą nerkową, powtarzającymi  się zakażeniami dróg moczowych.

Działa aseptyczne, przeciwzapalnie, przyspiesza diurezę (proces wydzielania moczu w nerkach). Cystone zapobiega powstawaniu oraz redukuje ilość substancji odpowiedzialnych za tworzenie kamienia nerkowego (przyczyny kamicy nerkowej) takich jak np.: kwas szczawiowy lub hydroksyprolinian wapnia. Wzmaga wydzielanie żółci, usuwa nadmiar kwasu moczowego.

Polepsza funkcjonowanie układu żółciowo-moczowego, zmniejsza skurcze mięśni dróg moczowych, wydzielanie bilirubiny przez wątrobę, obniża poziom cholesterolu we krwi.

Rozpuszcza kamienie w nerkach, przewodzie moczowym i żółciowym,  oraz zapobiega ich powstawaniu. Likwiduje pieczenie podczas oddawania moczu. Chroni i wspomaga leczenie przewodu moczowego przed patogenami Canadida albicans, Escherichia coli, Clepsiella i innymi. Skuteczny w kompleksowym leczeniu prostaty.

 

W opinii niektórych ekspertów preparat ten wykazuje wysoką skuteczność leczenia kamicy nerkowej porównywalną do nowoczesnych technologii naświetleń pozaustrojowych używanych do bezbolesnego kruszenia kamieni nerkowych.

 

Wskazania stosowania

 • Ostre, przewlekłe choroby nerek, woreczka żółciowego, dróg żółciowych,
 • Kamica żółciowa  i moczowa.
 • Infekcje dróg moczowych.
 • Nietrzymanie moczu u kobiet,wspomaga leczenie skazy moczanowej.
 • Profilaktycznie w stanach pooperacyjnych.

 

 

Dawkowanie

 1 do 2 tabletek dziennie, w czasie posiłku, również profilaktycznie. Kuracja powinna trwać minimum 3 tygodnie lub do wyleczenia objawów. 

 

Przeciwwskazania  stosowania 

Należy zachować ostrożność w przypadku znacznego osłabienia nerek, wątroby i serca

 

Skutki uboczne: 

Brak przy zalecanych dawkach

 

 

 

Skład

 • Extrakty: Shilapuspha (Didymocarpus pedicellata) 130 mg
 • Pasanabheda (Saxifraga ligulata Syn. Bergenia ligulata / ciliata) 98 mg
 • Manjishtha (Rubia cordifolia) 32 mg,  Nagarmusta (Cyperus scariosus) 32 mg
 • Apamarga (Achyranthes aspera) 32 mg,  Gojiha (Onosma bracteatum) 32 mg
 • Sahadevi (Vernonia cinerea) 32 mg,  Shilajeet (oczyszczony) 26 mg
 • Hajrul yahood bhasma 32 mg 

 

Opakowanie Cystone Himalaya zawiera 60 kapsułek. 

Termin ważności na opakowaniu:  3 lata od daty produkcji

 

Co wato wiedzieć o Cystone?

 

Cystone HimalayaZapalenie dróg moczowych jest popularną dolegliwością kobiet w ciąży. Ze względu na ciążę wiele standardowych leków nie może być stosowanych. W takich sytuacjach szczególnie zalecane jest stosowanie naturalnych właściwości Cystone, gdyż nie powoduje on negatywnych skutków.

 

W testach klinicznych udowodniono, że produkt ten jest w pełni bezpieczny, nie powodował efektów toksycznych. Był również dobrze tolerowany i nie wykazało żadnych problemów w testowej grupie pacjentów. Połączenie Amicyliny oraz Cystone wykazało że dają one bardzo dobry efekt. Udowodniono również, że nie było żadnych powikłań ani problemów u matek i ich dzieci.

 

 

 

 


HIMALAYAHERBALS - O PRODUCENCIE

Bogactwo naturalnych kosmetyków rodem z dziewiczych i nieskazitelnych szczytów Himalajów to właśnie himalayaherbals. Produkty himalaya herbals to dary, które przeznaczone są dla ciała, ducha i umysłu. Stworzone z ziół, owoców i różnych minerałów, 

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: