Olejek do włosów 18 ziół Khadi Zobacz większe

Olejek do włosów 18 ziół Khadi

Producent: KHADI - Kosmetyki Indysjkie

Nowy

Chroni skórę głowy przed powstawaniem łupieżu,

gwarantuje miękkie łatwe do układania włosy.

Łagodzi depresje i stres.

Więcej szczegółów

Więcej informacji O PRODUKCIE

18 ziół olejek do włosów Khadi

Antydepresyjny i relaksujący.

Pojemność 210 ml.


Olejek do włosów zawiera kompozycję 18 ziół pomocnych w stytuacjach stresowych, stanach depresji. Stosowany regularnie chroni skórę głowy przed powstawaniem łupieżu, gwarantuje miękkie łatwe do układania włosy. Łagodzi depresje i stres. Pozwala się zrelaksować.


Skład: 

Sesamum indicum (Sesame Oil), Olea Europaea (Olive), Prunus amygdalus dulcis(Almond), Simmondsia chinensis (Jojoba), Eclipta Prostata(Bhringraj), Mentha piperita (Mint), Centella asiatica (Mandukaparni), Azadirachta Indica(Neem), Emblica Officinalis(Amla), Rosmarinus Officinalis (Rosemary), Camellia sinensis (green tea), Aloe vera (Ghrita-kumari), Hedichium spicatium (Kapoor kachari), Cinnamomum Camphora (Kapur), Melaleuca leucadendron (Tea Tree or Kayaputi),  Lawsonia Inermis (Henna), Eucalyptus globules (Tailapatra), Cymbopogon citratus(Lemongrass), Mentha spicata (Pahari pudina), Ocimum basilicum (TULSI).


Około 5-10 ml olejku wmasuj delikatnie we włosy i skórę głowy. Pozostawić na 2 godz, można pozostawić na noc. Rano zmyć szamponem.

Olej może być stosowany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Nadaje się do wszystkich typów włosów. 

 


KHADI - Kosmetyki Indysjkie - O PRODUCENCIE

Kosmetyki Khadi to naturalne produkty wprowadzone na polski rynek przez firmę Khadi Naturproducte. Są to przede wszystkim preparaty do pielęgnacji i koloryzacji włosów, kosmetyki do twarzy oraz różnego rodzaju olejki eteryczne, wykorzystywane do masażu i kąpieli. Marka opracowuje receptury kosmetyków zgodnie z koncepcją Ajurwedy starożytnego systemu medycyny niekonwencjonalnej pochodzącej z Indii, który skupia się na zdrowiu fizycznym, psychicznym oraz duchowym. W 1979 roku Światowa Organizacja Zdrowia uznała Ajurwedę jako koncepcję zdrowia i terapii. Czerpiąc z tego systemu do produkcji kosmetyków Khadi stosowane są tylko naturalne składniki, w tym dobroczynne indyjskie zioła i olejki. Nowoczesny i ekologiczny sposób produkcji gwarantuje najwyższą jakość kosmetyków. Firma Khadi Naturproducte jest jedną z najlepszych w branży, co potwierdza w dążeniu do certyfikacji wszystkich swoich produktów.

  

Opinie

Napisz opinię

Olejek do włosów 18 ziół Khadi
Olejek do włosów 18 ziół Khadi

Chroni skórę głowy przed powstawaniem łupieżu, gwarantuje miękkie łatwe do układania włosy. Łagodzi depresje i stres.

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: