Olejek do włosów Shikakai Khadi Zobacz większe

Olejek do włosów Shikakai Khadi

Producent: KHADI - Kosmetyki Indysjkie

Nowy

Chroni włosy i skórę głowy od łupieżu.

Więcej szczegółów

Więcej informacji O PRODUKCIE

Shikakai olejek do włosów Khadi

Pojemność 210 ml.


Olejek Shikakai Khadi odżywia i wzmacnia włosy. Przywraca zdrowie skórze głowy, oczyszcza. Nadaje włosom piękny ciemny odcień. Suchej, skórze głowy przywraca odpowiedni poziom nawilżenia. Chroni włosy i skórę głowy od łupieżu. Regularne stosowanie olejku zapewnia optymalne odżywienie słabych cebulek włosowych. 

Około 5-10 ml olejku wmasuj delikatnie we włosy i skórę głowy. POzostawić na 2 2 godz, można pozostawić na noc. Rano zmyć szamponem.

Olej może być stosowany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Nadaje się do wszystkich typów włosów. 

 

 


KHADI - Kosmetyki Indysjkie - O PRODUCENCIE

Kosmetyki Khadi to naturalne produkty wprowadzone na polski rynek przez firmę Khadi Naturproducte. Są to przede wszystkim preparaty do pielęgnacji i koloryzacji włosów, kosmetyki do twarzy oraz różnego rodzaju olejki eteryczne, wykorzystywane do masażu i kąpieli. Marka opracowuje receptury kosmetyków zgodnie z koncepcją Ajurwedy starożytnego systemu medycyny niekonwencjonalnej pochodzącej z Indii, który skupia się na zdrowiu fizycznym, psychicznym oraz duchowym. W 1979 roku Światowa Organizacja Zdrowia uznała Ajurwedę jako koncepcję zdrowia i terapii. Czerpiąc z tego systemu do produkcji kosmetyków Khadi stosowane są tylko naturalne składniki, w tym dobroczynne indyjskie zioła i olejki. Nowoczesny i ekologiczny sposób produkcji gwarantuje najwyższą jakość kosmetyków. Firma Khadi Naturproducte jest jedną z najlepszych w branży, co potwierdza w dążeniu do certyfikacji wszystkich swoich produktów.

  

Opinie

Napisz opinię

Olejek do włosów Shikakai Khadi
Olejek do włosów Shikakai Khadi

Chroni włosy i skórę głowy od łupieżu.

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: