Olejek do włosów Bhringraj Khadi Zobacz większe

Olejek do włosów Bhringraj Khadi

Producent: KHADI - Kosmetyki Indysjkie

Nowy

Zapobiega łamliwości i rozdwajaniu się końcówek.

Regularne stosowanie przywraca włosom zdrowie i blask.

 

Więcej szczegółów

Więcej informacji O PRODUKCIE

Bhringraj olejek do włosów Khadi

Pojemność 210 ml.


Olejek do pielęgnacji włosów bhringraj Khadi to kompozycja oleju sandałowego, bhringraj, kapoor, cytryny i innych rzadkich ziół, kótre zapobiegają nadmiernemu wypadaniu włosów. Olej wzmacnia włosy od korzeni po końcówki, włosy stają się grubsze.Olejek wmasowany we włosy łagodzi bóle głowy.

Olej zapewnia głębokie odżywienie włosów, zapobiega wypadaniu włosów oraz przedwczesnemu siwieniu. Olej ma działanie chłodzące pomaga złagodzić napięcia i bóle głowy. Jest lekki i nietłusty i łatwo chłania się w skórę głowy, nie pozostawia uczucia zbyt tłustej głowy. Olej zawiera tylko substancje roślinne, może być często stosowany, nie powoduje skutków ubocznych. Głęboko wnika we włosy, zapobiega łamliwości i rozdwajaniu się końcówek. Regularne stosowanie przywraca włosom zdrowie i blask.


Około 5-10 ml olejku wmasuj delikatnie we włosy i skórę głowy. POzostawić na 2 2 godz, można pozostawić na noc. Rano zmyć szamponem.


Olej może być stosowany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Nadaje się do wszystkich typów włosów. 

 


KHADI - Kosmetyki Indysjkie - O PRODUCENCIE

Kosmetyki Khadi to naturalne produkty wprowadzone na polski rynek przez firmę Khadi Naturproducte. Są to przede wszystkim preparaty do pielęgnacji i koloryzacji włosów, kosmetyki do twarzy oraz różnego rodzaju olejki eteryczne, wykorzystywane do masażu i kąpieli. Marka opracowuje receptury kosmetyków zgodnie z koncepcją Ajurwedy starożytnego systemu medycyny niekonwencjonalnej pochodzącej z Indii, który skupia się na zdrowiu fizycznym, psychicznym oraz duchowym. W 1979 roku Światowa Organizacja Zdrowia uznała Ajurwedę jako koncepcję zdrowia i terapii. Czerpiąc z tego systemu do produkcji kosmetyków Khadi stosowane są tylko naturalne składniki, w tym dobroczynne indyjskie zioła i olejki. Nowoczesny i ekologiczny sposób produkcji gwarantuje najwyższą jakość kosmetyków. Firma Khadi Naturproducte jest jedną z najlepszych w branży, co potwierdza w dążeniu do certyfikacji wszystkich swoich produktów.

  

Opinie

Napisz opinię

Olejek do włosów Bhringraj Khadi
Olejek do włosów Bhringraj Khadi

Zapobiega łamliwości i rozdwajaniu się końcówek. Regularne stosowanie przywraca włosom zdrowie i blask.  

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: