Henna bezbarwna cassia Khadi Zobacz większe

Henna bezbarwna cassia Khadi

Producent: KHADI - Kosmetyki Indysjkie

Nowy

Wzmocnia włosy i zwiększa ich objętość. Stosowana jako farba do włosów dla blondynek, pogłębia naturalny kolor włosów i dodaje im złotego blasku.

Więcej szczegółów

Cena: 42,00 zł

Więcej informacji O PRODUKCIE

Naturalna henna bezbarwna cassia / senna Khadi

Waga 150 g.

Henna bezbarwna cassia firmy Khadi nie farbuje włosów. Stosowania jako odżywka, wzmocnia włosy i zwiększa ich objętość. Stosowana jako farba do włosów dla blondynek, pogłębia naturalny kolor włosów i dodaje im złotego blasku. Polecana do włosów zniszczonych, suchych i poddawanych częstym zabiegom chemicznym, zapewnia zdrowe i błyszczące włosy. sprawia, że włosy są silne i jedwabiste, działa też korzystnie na skórę głowy. Obecne w sennie antrachinony i kwas chryzofanowy mają bardzo skuteczne działanie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne.Czas trzymania mieszanki na głowie jest zależnyod indywidualnych potrzeb - im dłużej, tym kolor będzie bardziej złoty, a włosy bardziej odżywione.

 

 


KHADI - Kosmetyki Indysjkie - O PRODUCENCIE

Kosmetyki Khadi to naturalne produkty, najlepszego producenta rodem z Indii. Oferta obejmuje przede wszystkim produkty do farbowania i pielęgnacji włosów, kosmetyki przeznaczone do twarzy oraz rożnego rodzaju olejki eteryczne, które można wykorzystać do masażu czy wyjątkowych kąpieli.  Firma Khaki Naturprodukte to najlepsi z najlepszych w swojej branży. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi popartemu przez prowadzone badania, jakość oferowanych kosmetyków jest najwyższa i nie do podrobienia.    

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: