Odżywczy balsam do twarzy Zobacz większe

Odżywczy balsam do twarzy Himalaya

Producent: HIMALAYAHERBALS

Nowy

Odżywczy balsam do twarzy -rozjaśnia skórę. Ziołowe składniki nawilżają skórę przywracając jej witalność na cały dzień.

Odżywczy balsam do twarzy Himalaya

Więcej szczegółów

Więcej informacji O PRODUKCIE

Odżywczy balsam nawilżający do twarzy 

Nawodnienie skóry 

Pojemność 100 ml.

 

Himalaya odżywczy balsam nawilżający do twarzy pomaga odzyskać utracone złoża naturalnej wilgoci i składników odżywczych, ze względu na częste narażenie skóry na ekstremalne warunki środowiska, zanieczyszczeń i substancji chemicznych. Łączy on w sobie naturalne składniki, które przywracają witalność Twojej skóry na cały dzień. Jest on wzbogacony

o ekstrakty z aloesu, naturalny krem nawilżający, bogaty w polisacharydy, enzymy i ekstrakty białej lilii, która rozjaśnia skórę.

Oleje z migdałów i marchwi połączyć, chroniące skórę przed uszkodzeniem spowodowanym przez narażenie na zanieczyszczenia i działanie promieni słonecznych. Balsam jest doskonałą bazą do makijażu. 

Główne składniki: 

Aloes łagodzi i nawilża suchą skórę. 

Olej migdałowy to doskonały środek zmiękczający skórę. Nawilża skórę. 

Olej z nasion marchwi zawiera witaminy A w postaci beta-karotenu, który jest niezbędny do odnowy tkanki na powierzchni skóry. Jest również korzystny dla odwrócenia skutków szkód spowodowanych przez słońce. 

Biała Lilia ma anty-pigmentacyjne i wybielające właściwości hamujące powstawanie melaniny. Regeneruje również nowe komórki skóry.

 


HIMALAYAHERBALS - O PRODUCENCIE

Bogactwo naturalnych kosmetyków rodem z dziewiczych i nieskazitelnych szczytów Himalajów to właśnie himalayaherbals. Produkty himalaya herbals to dary, które przeznaczone są dla ciała, ducha i umysłu. Stworzone z ziół, owoców i różnych minerałów, 

Opinie

Napisz opinię

Odżywczy balsam do twarzy Himalaya
Odżywczy balsam do twarzy Himalaya

Odżywczy balsam do twarzy  - rozjaśnia skórę. Ziołowe składniki nawilżają skórę przywracając jej witalność na cały dzień.

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: