Producenci

Blog - Ostatnie wpisy

Polecane

Cystone

Cystone to ziołowy preparatem, utrzymujący nerki i drogi moczowe w stanie optymalnej sprawnosci.

Triphala

Triphala to ziołowy produkt  składający się z trzech owoców indyjskiego agrestu (amli).

Liv 52

Liv 52 to unikalna kompozycja ziołowa, doskonale oczyszczająca organizm z toksyn, regenerująca komórki wątroby.

AYUR

Kosmetyki AYUR- produkty producenta

Ayur Herbals to firma zajmująca się produkcją kosmetyków od 1984 roku. Firma Ayur specjalizuje się w produkcji naturalnych kosmetyków z komponentów roślinnych (zioła ajurwedyjskie), które dbając o skórę i włosy nie powodują żadnych skutków ubocznych na skórę i włosy.

Skuteczne recepty na osiągnięcie zdrowia i piękna, realizowane są na bazie ziół. Wszystkie naturalne składniki starannie zerwane i skomponowane tworzą niesamowite produkty o wręcz uzdrowicielskich działaniach. Najważniejsze jest to, że zgodnie z metafizyką ajurwedy skierowane są do całego organizmu człowieka, który jest jednością duszy i ciała. Zachowanie tej wyższej niż materialna równowagi, pozwala na osiągnięcie stanu dobrego samopoczucia i nieskończonej szczęśliwości.         


Zioła ajurwedyjskie to także szczególny i wyjątkowy masaż limfatyczny. Wykorzystując tajniki wiedzy na temat ludzkiego ciała, masaż ten wyzwala życiowe energie i przywraca im naturalny przepływ po wszystkich częściach organizmu. Łączy w ten sposób siły mieszkające w ciele, umyśle i duchu. Wyzwala energie, które na skutek chorób i schorzeń zostały uwięzione i nie mogą działać w odpowiedni dla nich sposób. Pozwala także na pozbycie się wszystkich negatywnych myśli i doświadczeń bowiem związany jest także z nie fizycznym aspektem życia. To żywa miłość, szczęście i dobroć. Cząsteczki tych uczuć choć niewidzialne gołym okiem są w każdym z nas trzeba je tylko znaleźć i puścić w obieg by harmonijnie współpracowały. Właściwa stymulacja organizmu możliwa dzięki masażowi ayur wyzwala energie życiowe, które uzdrawiając ciało od wewnątrz zostają następnie wprowadzone w życie zewnętrzne. 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów