Producenci

Blog - Ostatnie wpisy

Polecane

Cystone
Cystone to ziołowy preparatem, utrzymujący nerki i drogi moczowe w stanie optymalnej sprawnosci.

Triphala
Triphala to ziołowy produkt  składający się z trzech owoców indyjskiego agrestu (amli).

Liv 52

Liv 52 to unikalna kompozycja ziołowa, doskonale oczyszczająca organizm z toksyn, regenerująca komórki wątroby.

KHADI - Kosmetyki Indysjkie

Kosmetyki KHADI - Kosmetyki Indysjkie- produkty producenta

Kosmetyki Khadi to naturalne produkty, najlepszego producenta rodem z Indii. Oferta obejmuje przede wszystkim produkty do farbowania i pielęgnacji włosów, kosmetyki przeznaczone do twarzy oraz rożnego rodzaju olejki eteryczne, które można wykorzystać do masażu czy wyjątkowych kąpieli.  Firma Khaki Naturprodukte to najlepsi z najlepszych w swojej branży. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi popartemu przez prowadzone badania, jakość oferowanych kosmetyków jest najwyższa i nie do podrobienia.    

na stronę

Khadi to kosmetyki, które powstają w oparciu o tradycję ajurwedy, czyli bardzo starego systemu medyczno-filozoficznego, który zamyka się dwóch słowach: życie i wiedza. Wiedza o życiu, o tym jak zachować zdrowie, urodę oraz wewnętrzne i zewnętrzne piękno. Są to główne priorytety a zrazem zasady którymi kieruje się ajurweda. Tym celom podporządkowuje ona swoje wszystkie działania i wykorzystuje zdobytą wiedzę.      


Najważniejszym składnikiem wszystkich produktów firmy Khadi Naturprodukte są naturalne zioła – oraz płynąca z nich moc. Tylko te wyjątkowe okazy, specjalnie wyselekcjonowane, rosnące na nieskazitelnie czystych terenach zostają wykorzystane w produkcji. Zgodnie z tradycyjnym wytycznymi zebrane zioła wykorzystywane są w procesie powstawania farb, olejków, kremów, mydeł. Wszystko odbywa się w optymalnych warunkach, które są kontrolowane i regularnie sprawdzane. Na rynku kosmetyków indyjskich nie ma miejsca, na żadne nieetyczne działania. Produkty Khadi są dystrybuowane według rygorystycznie określonych reguł. Sprawiedliwy handel i sprawiedliwa cena, to podstawy zasad rynkowych. Wszystko odbywa się więc na najwyższym poziomie i w uczciwy sposób. 


Wysoką jakość produktów Khadi oraz ziołowych składników wykorzystanych do produkcji jest gwarantowana przez certyfikat naturalności BDIH. Posiadają go kluczowe produktu firmy, ale celem jest certyfikacja całego asortymentu.


Wybierając kosmetyki Khadi, można być pewnym, że:


  1. w składzie nie znajdziemy oleju mineralnego

  2. nie były testowane na zwierzętach

  3. nie zawierają syntetycznych barwników

  4. oleje wykorzystane do produkcji mają ekologiczne pochodzenie

  5. kosmetyki zawierają oryginalne indyjskie zioła ręcznie zbierane w danym regionie występowania

Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów