Kategorie Bloga

Blog - Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Polecane

Cystone

Cystone to ziołowy preparatem, utrzymujący nerki i drogi moczowe w stanie optymalnej sprawnosci.

Triphala

Triphala to ziołowy produkt  składający się z trzech owoców indyjskiego agrestu (amli).

Liv 52

Liv 52 to unikalna kompozycja ziołowa, doskonale oczyszczająca organizm z toksyn, regenerująca komórki wątroby.

Zioła ajurwedyjskie – co to takiego?

Zioła ajurwedyjskie to środki lecznicze od tysięcy lat znane i stosowane w Azji. Mają one liczne właściwości, które wzmacniają, odżywiają, a także odmładzają nasz organizm.

Przez kogo zioła ajurwedyjskie mogą być stosowane?

Zioła ajurwedyjskie to środki roślinne o delikatnym działaniu dlatego też, bardzo rzadko wywołują jakiekolwiek skutki uboczne. W związku z tym nie ma barier wiekowych, ani też innych ściśle określonych warunków do ich stosowania. Zażywać je mogą praktycznie wszystkie osoby, które zechcą skorzystać z ich właściwości.

Czy zioła ajurwedyjskie mogą poważnie uzależnić?

Bez obaw o uzależnienie można stosować wszystkie produkty dostępne na w naszym sklepie. Zioła te zażywane nawet przez długi okres nie powodują uzależnienia oraz negatywnych skutków odstawienia.

Czy występują jakieś niepożądane efekty podczas kuracji z zastosowaniem ziół ajurwedyjskich?

Nie odnotowano żadnych skutków ubocznych występujących na skutek zażywania ziół. Dokładna selekcja i staranna kompozycja, powoduje, że organizm toleruje ich obecność. Przy zażywaniu przez długi okres czasu mogą się jednak pojawić  niewielkie dolegliwości żołądkowe. Należy wówczas odstawić je na jakiś czas. A w razie konieczności porozmawiać ze specjalistą znającym się na medycynie ajurwedyjskiej.

Czy inne leki mogą być przyjmowane jednocześnie z ziołami ajurwedyjskimi?

Nie ma przeciwwskazań stosowania ziół ajurwedyjskich podczas przyjmowania tradycyjnych lekarstw. Jest to dziedzina nie do końca zbadana. Najważniejsze jest jednak właściwe rozeznanie i świadomość, zupełnie odmiennego sposobu działania tych preparatów. W związku z tym należy dokładnie zapoznać się z ulotkami stosowanych leków lub skonsultować się z farmaceutą w celu wyeliminowania wszelkich wątpliwości. Należy pamiętąć, że zdrowie jest najważniejsze.

Kiedy sprowadzane w naszym sklepie zioła przynoszą oczekiwany efekt?

Naturalne produkty przynoszą efekty stopniowo, w czasie regularnego ich stosowania. W zależności od wyboru możemy trafić na zioła, które szybko dają poprawę i ulgę, inne zaś należy stosować od miesiąca do pół roku, aby efekty były długotrwałe. Jest to indywidulana kwestia, zależna między innymi od rodzaju schorzenia, czy też stosowanej diety.

Gdzie  zaopatrzyć się w zioła ajurwedyjskie, aby mieć pewność ich oryginalnego pochodzenia?

W naszym sklepie masz pewność, że otrzymasz oryginalne produkty prosto od producenta.

Post by Himalaya Admin

Wed, October 28 2015

0 Komentarz

Pozostaw swój komentarz

Reload

Dodaj