Kategorie Bloga

Blog - Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Polecane

Cystone

Cystone to ziołowy preparatem, utrzymujący nerki i drogi moczowe w stanie optymalnej sprawnosci.

Triphala

Triphala to ziołowy produkt  składający się z trzech owoców indyjskiego agrestu (amli).

Liv 52

Liv 52 to unikalna kompozycja ziołowa, doskonale oczyszczająca organizm z toksyn, regenerująca komórki wątroby.

Piękna sylwetka na wakacje

Lato kojarzy nam się przede wszystkim z plażą, a plaża, wiadomo, ze słońcem, morzem i obowiązkowym sześciopakiem. Nie mam tu jednak na myśli piwa. Zgrabny brzuch i szczupła, wysportowana sylwetka to marzenie nie tylko pań. Sezon na odchudzanie można zatem uznać za otwarty.

Jak się skutecznie odchudzać?

W periodykach i na stronach internetowych serwuje się nam różne rady. Od humorystycznego "chcesz zeszczupleć nie żryj tyle" po poradę, którą przeczytałem ostatnio - "możesz jeść wszystko, pod warunkiem, że zrobisz to sam". Do tego wiele miejsca poświęca się wymyślnym "dietom cud". O ile rady w stylu jedz mniej, regularniej, czy też sam przygotowuj sobie posiłki możemy stosować właściwie bez jakiejkolwiek wiedzy żywieniowej o tyle z dietami już lepiej samemu nie cudować. Niestety, sporo słyszy się potem o ofiarach nietrafionych pomysłów dietetycznych. Jeżeli więc chcesz odchudzać się bez efektu jojo i bez uszczerbku na zdrowiu udaj się do doświadczonego dietetyka, z którym opracujecie idealną, indywidualną dietę. Wspólnym tematem, który bez konsekwencji można stosować podczas odchudzania jest oczywiście ruch. Już samym chodzeniem po schodach zrzucamy nawet około 500 do 1000 kalorii na godzinę. Oczywiście, raczej nikt nie będzie godzinami biegał po schodach jak obłąkany. Niemniej takie przejście po schodach połączone z biegiem (trucht to ubytek około 350 kalorii), pływaniem (400-600) lub przejażdżką rowerową (300-400) może okazać się naprawdę skutecznym "pożeraczem tłuszczu". Wiadomo, że chodzenie czy bieganie nie "wymodeluje" nam brzucha tak, jak specjalistyczne ćwiczenia ale z pewnością pozwoli nabrać zdrowej, sportowej sylwetki. Jeśli jednak naszym celem jest wspaniały umięśniony brzuch wtedy na pomoc może przyjść nam technika. Kanał youtube oferuje pokaźną paletę filmów z tzw. bodybuilderami w roli głównej, którzy w naprawdę przystępny sposób pokazują jak ćwiczyć, żeby nie tylko schudnąć ale też mieć umięśnioną sylwetkę.

Witaminy i suplementy

Oczywiście podczas całego procesu należy pamiętać o dostarczaniu organizmowi odpowiednich witamin. Niech wsparciem będą dla nas owoce, których coraz więcej pokazuje się już na targach. Pomocą mogą też być suplementy diety dostępne w naszym sklepiku jak chociażby Zielone herbata firmy Himalaya ułatwiająca odchudzanie czy Ayur Slim wspomagający prawidłowe trawienie i zmniejszający apetyt na słodycze. Akurat słodycze, chipsy czy napoje kolorowe nie są naszymi przyjaciółmi w budowaniu pięknej letniej sylwetki.

Psychologia kluczem do szczupłej sylwetki

Równie ważnym elementem wspomagającym odchudzanie jest?nasza własna motywacja. Chodzi tu przede wszystkim o systematyczność. Jest ona niezbędna tak w przestrzeganiu diety jak i w ćwiczeniach. Ćwiczenia muszą być wykonywane regularnie, w tych samych odstępach czasu. Tylko wtedy mają szansę dać nam upragniony efekt. Równie ważne jest samozaparcie. Żeby nie "zaglądać" do lodówki i nie robić sobie wyjątków od ustalonego programu żywieniowego. I tego właśnie samozaparcia i efektu w postaci sportowej sylwetki marzeń państwu życzę.

Post by Himalaya Admin

Sun, May 29 2016

0 Komentarz

Pozostaw swój komentarz

Reload

Dodaj