Żel na zapalenia dziąseł Himalya Zobacz większe

Żel na zapalenia dziąseł - Himalaya

Producent: HIMALAYAHERBALS

Nowy

Zatrzymuje krwawienie dziąseł,  wzmacnia dziąsła.

Zmniejsza zapalenia dziąseł, przyspiesza gojenie ran.

Żel na zapalenia dziąseł - Himalaya

Więcej szczegółów

Cena: 25,00 zł

Więcej informacji O PRODUKCIE

HiOra-GA Gel - firmy Himlaya

Żel łagodzący zapalenie dziąseł

Pojemność 15 ml.

HiOra-GA to naturalny w pełni bezpieczny preparat leczący zapalenia dziąseł. Pomaga leczyć zapalenie dziąseł różnych etiologii. Posiada włąściwosci ściągające i antyseptyczne. Zatrzymuje krwawienie dziąseł, pomaga we wzmacnianiu dziąseł. Żel zmniejsza zapalenie dziąseł, przyspiesza gojenie ran, odświeża oddech i zabija bakterie w jamie ustnej.

Przynosi ulgę w bólu. Naturalne składniki działają jako środek przeciwbólowy przyczyniają się do zmniejszenia bólu wewnątrz jamy ustnej. HiOra-GA żel hamuje metaloproteazy macierzy, indukowane zniszczenie tkanek, które są jednym z czynników powodujących stany zapalne przyzębia i choroby dziąseł.

Wskazania:

Zapalenie dziąseł

Krwawienie z dziąseł

Kluczowe składniki:

Triphala,  hamuje rozwój bakterii na powierzchni zębów. Ostatnie badania wykazały, że może to być przydatne w irygacji kanałów korzeniowych. Triphala hamuje niszczenie tkanki, powodującą chorobę dziąseł.

Indyjskie drzewo Kino ma właściwości ściągające i przeciwzapalne, pomocne w łagodzeniu bólu zęba i zatrzymują krwawienia dziąseł.

Sposób użycia:

Weź niewielką ilość żelu na czubek palca i delikatnie wmasuj na obszarze dziąsła dotkniętym chorobą. Powtórz aplikację 3 - 5 razy dziennie lub według zaleceń lekarza stomatologa.

Skład:

Oil.

Jatiphala (Myristica fragrans)1.5mg

Exts.

Arjuna (Terminalia arjuna)8.0mg

Asana (Pterocarpus marsupium) 12.0mg 

Triphala20.0mg

 

 


HIMALAYAHERBALS - O PRODUCENCIE

Bogactwo naturalnych kosmetyków rodem z dziewiczych i nieskazitelnych szczytów Himalajów to właśnie himalayaherbals. Produkty himalaya herbals to dary, które przeznaczone są dla ciała, ducha i umysłu. Stworzone z ziół, owoców i różnych minerałów, 

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię

17 Inne produkty w tej samej kategorii: